Jdi na obsah Jdi na menu

Komentáře

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pochvala

(Lenka, 11. 11. 2010 20:37)

Vážená paní kolegyně,
dovolte, abych Vám složila poklonu za Vaše precizně vypracované webové stránky! Jen tak dál!
S pozdravem,
Bc. Lenka Libichová :-)

Re: Pochvala

(V., 12. 11. 2010 8:18)

Vážená kolegyně,
dovolte mi poděkovat Vám za složenou poklonu. Těch není nikdy dost. Doufám, že i vy, jako zkušená etnografka, zde najdete užitečné informace.
S úctou
prof. PhDr. Veronika Macková, PhD.

Re: Re: Pochvala

(Podpis, 10. 8. 2015 11:24)

....pro lepší pochopení chci uvést, že podpis pod mojí odpovědí byl čistě z legračních důvodů :-) Zatím bojuji o PhD.

krojové regiony

(František .R, 11. 9. 2014 15:02)

Jukal sem na mapu krojových oblastí...ano toto jsou naše nejhlavnější krojové regiony .Máme ale také krojové regiony o které se ví málo,není oně takový zájem a zřad dosídlenců v Sudetech o nich nikdo neví. Zatím se objevily na akvarelových obrázcích ,které se nacházejí u lidí po půdách bo zakonservovaných fondech museii..nádherné kroje Litoměřické, Teplice v Čechách ,kroj Žatecký,Karlovarské kroje,Chebské a Ašské.Chybí lidi které by ty kroje vzkřísily.To je pech.

Re: krojové regiony

(Správce stránky, 10. 8. 2015 11:21)

Dobrý den pane Františku, ano to máte pravdu. Kdybych na to měla prostředky (časové i finanční), tak bych každému, kdo by mi dal svolení, prošla půdy a podle mne, bych tam našla neskutečné a hodnotné poklady. Náš obor etnografie stále bojuje o přežití. Nejhorší na tom je, že o něm lidé nic moc neví, tudíž ho podceňují a nedostatečně chápu jeho význam pro náš současný a budoucí život. Děkuji za váš zájem o národopis. S pozdravem Veronika Macková

Konečně stránky tohoto typu..

(Ivo, 4. 2. 2011 20:52)

Dobrý den,
moc Vám děkuji za sepisování lidových tradic na jedno místo. Teď už vím, kam budu chodit, jakmile se někde doslechnu či dočtu o nějaké naší tradici. Držím Vám pěsti a přeji hodně sil s popularizací etnografie.

S úctou

Ivo M.
Brno

poděkování

(Lenka, 10. 12. 2010 17:59)

Vážená kolegyně,
děkuji Vám, za Vaše stránky - jsou vskutku inspirující - a zvláště oceňuji rozsah informací, které neustále aktualizujete!

Se srdečným pozdravem,
Bc. Lenka Libichová